Zakaz palenia

Ocena:

-!

Dekompresja

Klub Muzyczny Dekompresja to jeden z największych łódzkich obiektów kulturowo – muzycznych, z siedzibą w budynku dawnego kina „Iwanowo”. Posiadamy salę do organizacji dyskotek, imprez firmowych, czy jubileuszowych. Dysponujemy rewelacyjną akustycznie halą z tarasami, gdzie odbywają się widowiskowe koncerty gwiazd polskich i zagranicznych. Dzięki szeregowi współpracujących z nami firm jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej klasy nagłośnienie oraz oświetlenie.

W naszym budynku znajduje się również pomieszczenie gastronomiczne, w którym pracownicy z łatwością przygotują posiłek dla kilkuset osób. Przez lata działalności wypracowaliśmy dla naszych gości także atrakcyjne oferty w łódzkich hotelach.

Oprócz imprez firmowych i koncertów organizujemy też imprezy cykliczne. Od kilku lat prowadzimy Tattoo Festival, na którym w lutym każdego roku pojawiają się najlepsi tatuatorzy z całej Polski. Oprócz pokazów tatuażu przygotowujemy także liczne konkursy i widowiska z różnych kanonów sztuki.

W okresie wakacyjnym klub bierze również udział w afterowej części Castle Party, organizując czterodniowe całonocne after party w budynku dawnego kina Bolków.
Kategorie: Kluby
Numer telefonu: (42) 686-13-16
www: www.dekompresja.com.pl
Godziny otwarcia:
Brak informacji
Przykładowa cena kawy: Brak informacji
Przykładowa cena piwa: Brak informacji
Przykładowa cena wody mineralnej: Brak informacji

Opinie (0)

Bywalcy (0)